Uzm.Dr.Ahsen Büyükavşar

Hekimlerimiz ve Uzmanlık Alanları

Randevu Almak İçin Arayınız

Aşağıdaki numaradan bizleri arayabilir hemen randevu alabilirsiniz. Online Randevu almak için buraya tıklayınız.

Doktor Bilgileri:

Eğitim Bilgileri

2005-2011: Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi
2012-2018: Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi


İş Deneyimleri
2011-2012: Muş Devlet Hastanesi
2018-2021: Akşehir Devlet Hastanesi

 

Kurs ve Sertifikalar
Bilişsel ve Davranışçı Psikoterapi
Destekleyici Psikoterapi
Aile Terapisi
Dinamik Yönelimli Psikoterapi
Uyku Tıbbı ve Hekimliği

Bilimsel Yayınlar

Yerli Yayınlar

o Psychometric Properties of Questionnaire of Cognitive and Affective Empathy (QCAE): Reliability and Factor Analysis Study in Turkish Sample, Ocak 2021, Nöro Psikiyatri Arşivi.

o Aile Hekimliğinde Güncel Yaklaşımlar, Somatik Belirti Bozuklukları ve İlişkili Bozukluklar, Ocak 2019, Akademisyen Yayınevi.

o Interferon-AlphaInducedObsessive-CompulsiveDisorderinaPatientwithHepatitis-C,Ocak 2013, Klinik Psikofarmakoloji Bulteni.

o The relationship of empathy and smell detection with social functioning in patients with schizophrenia, Eylül 2019, 11. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 7. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu.

o Comparision of patients with social anxiety disorders and healthy controls for emotional information processing, cognitive functions and clinical specifications, Eylül 2019, 11. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 7. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu.

oAile terapisi için başvuran bir frontal kitle olgusu, Ekim2017, 53.Ulusal Psikiyatri Kongresi
o Valproik asit kullanımına bağlı gelişen ensefalopati: bir olgu sunumu, Kasım 2016, 52.Ulusal Psikiyatri Kongresi.

o Bilişsel ve Duygulanımsal Empati Ölçeği’ nin Türkçe güvenilirlik ve geçerliliği ön çalışması, Kasım 2016, 52.Ulusal Psikiyatri Kongresi.

o Relationship between somatosensory amplification with alexithymia, character and temperament in asthma patients: a preliminary report, Nisan 2014, 6. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 2. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu.

o Ibuprofen induced extrapyramdal side effects: a case report, Nisan 2014, 6. Uluslararası Psikofarmakoloji Kongresi & 2. Uluslararası Çocuk ve Ergen Psikofarmakolojisi Sempozyumu.

o İsoretionin Kullanımına Bağlı Psikotik Bozukluk: Bir Olgunun Ayırıcı Tanısı, Ekim 2012, 48.Ulusal Psikiyatri Kongresi.

o Asperger Sendromu ile Şizofreni Arasındaki Süreçte D Vitamini Eksikliği: Bir Olgu, Ekim 2012, 48.Ulusal Psikiyatri Kongresi.

o Schizophrenia and Empty Sella: A Case Report, Ocak 2012, Klinik Psikofarmakoloji Bülteni.

Yabancı Yayınlar

o Emotional Information Processing and Assessment of Cognitive Functions in Social Anxiety Disorder: An Event-Related Potential Study, December 2020, Clinical EEG and Neuroscience. o The clinical correlation and predictive value of electrophysiological variables on clinical response to clozapine in patients with treatment-resistant schizophrenia, July 2019,

Schizophrenia Research.

 

 

Hayat’ta Hızlı, Kolay ve Online Randevu

4 Boyutlu
Ultrason

Hayat’ta
Doğum

Anlaşmalı
Kurumlar

Sağlık Rehberi

0 +
Çalışan
0
Kullanım Alanı
7/ 0
Hizmet
0 +
Yatak Kapasitesi
× How can I help you?